Poznávací zájezd nehotelbusový zájezdIndie s Evou Modrou

Indie

1 – 2. den

Odlet do Dillí, ubytování v hotelu. Volný program.

3. den

Staré Dillí, návštěva Raj Ghat – místo kde byl zpopelněn Mahátma Gándhí, Jama Masjid – největší mešita v Indii. Staré Dillí, prozkoumáme Humájúnovu hrobku a Kutub Minar World Heritage Site.Procházka po Rajpath Avenue kolem Indické Brány a budovy Parlamentu. Projížďka rikšou skrze trh Chandni Chowk.

4. den

Ranní přejezd do Mandawy, po ubytování prohlídka vesnice. Známa díky malým Haveli.

5. den

Jaipur – metropole nacházející se na pouštích Rajasthanu, známy jako ráj na nákupy. Při návštěvě barevných trhů se seznámíte s temperamentními kulturami tohoto regionu.

6. den

Ranní výlet na slonovi, na pevnost Amber. City Palace – směs Mughalské a Rajasthanské architektury. Městské muzeum, Muzeum zbraní. Dílny uměleckých řemesel/batika – tisk dřevěnými bločky, koberce nejlepší na světě. Nákup koření a čajů s výkladem.Hawa Mahal – ornamentní fasáda “Palác větrů“ z r.1799.

7. den

Přejezd do Ranthambore, místní park je nejlepší tygří rezervací v zemi, je vyhledávaný fotografy pro svou pestrost a faunu.

8. den

Můžete se těšit na dvě Safari po Ranthamborském národním parku. (1x po snídani, 1x po obědě) zbytek dne volno.

9. – 10. den

Bhandrej – ubytování v hotelu Bhadrawati Palace, jehož historie sahá až do 11 století. Bharatpur – národní park Keoladeo známý jako svatyně ptactva. Fakultativní výlet na indických velbloudech.

11. den

Fatehpur Sikri – Agra, ranní projížďka rikšou, návštěva Moonlight Garden.

12. – 13. den

Taj Mahal při východu slunce World Heritage Site,návštěva pevnosti Agra, Návštěva manufaktury – práce s mramorem, přejezd do Dillí. Odlet do Evropy.

Cena zahrnuje

ubytování 11x v dvoulůžkových pokojích v 3* hotelech. Strava 8x polopenze, 2x plna penze, 1x snídaně. Jízdu rikšou v Dillí, jízda na slonovi, 2x jungle safari, místní dopravu klim. minibusy, služby českého a dle potřeb místního průvodce.

Cena nezahrnuje

co není uvedeno výše, stravu v den příletu, vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, pojištění, vízum (cca 1300Kč), Min. 30 dolarů bakšiš – bude vybráno po příletu průvodkyní Evou, letenku a taxy Evropa –Dillí – Evropa

Poznávací zájezd  <small>nehotelbusový zájezd</small>Indie s Evou Modrou, Mapa

Těšte se na

Dillí - druhé největší město Indie

Amber – rezidence mahárádži

Ranthambore – tygří rezervace

Taj Mahal – monumentální pomník