Poznávací zájezd Putování po Jižní Moravě za dobrým vínem a kulturou

7 dní | Česká republika

termíny se mohou měnit dle aktuální situace
Připravili jsme pro vás putování po vinných stezkách a úžasných památkách Jižní Moravy. Večery si obohatíme při večerním posezení v kempu u ohýnku s dobrou náladou anebo při návštěvách vinných sklípků a degustacích vína.

1. den

odjezd z Českých Budějovic a Prahy – odpolední prohlídka zámku Vranov nad Dyjí a okolí, v podvečer přesun do kempu u Vranovské přehrady.

2. den

ráno odjezd do Znojma prohlídka městské památkové rezervace a Znojemského podzemí, odpoledne výšlap do NP Podyjí kaňonu řeky Dyje, návštěva jedné z nejstarších a nejlepších viničních tratí v ČR vinice Šobes.

3. den

návštěva unikátního muzea ČS pevnostního opevnění včetně pěchotního srubu Zahrada, návštěva Malovaného sklípku, exkurze a ochutnávka vína ve vinařství v obci Šatov.

4. den

ráno přesun k Pálavským vrchům, Dolní Věstonice – prohlídka archeologického naleziště a muzea, odpoledne výšlap na Pálavské vrchy, noc v kempu Pasohlávky u přehrady Nové Mlýny, večerní posezení u ohníčku s dobrým vínkem a veselou náladou.

5. den

ráno odjezd do Mikulova prohlídka města a zámku, případný výšlap na Sv. kopeček, odpoledne prohlídka Lednicko – valtického zámeckého areálu.

6. den

ráno odjezd do vinařské oblasti Velkých Pavlovic, návštěva unikátních vinných sklípků Nechory u Prušánek degustace vína, exkurze a degustace vína ve vinařské obci Čejkovice, zámek a tvrz Čejkovice.

7. den

odpolední přesun do Prahy a Českých Budějovic

Cena zahrnuje

dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupy do objektů, degustaci vína a exkurze ve vinných sklípcích, vstupné do národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdové misto: Praha, České Budějovice

Termíny a ceny

7.8.2020 - 13.8.2020
cena zájezdu: 6 900 Kč
Posledních 6 volných míst
14.8.2020 - 20.8.2020
cena zájezdu: 6 900 Kč
OBJEDNAT
VYPRODÁNO