Poznávací zájezd Caorle - víkend u moře

4 dní | Itálie

Pojeďte na dva dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem. Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ ani jeden den dovolené, protože odjíždíme v pátek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách.

1. den

odjezd z Českých Budějovic ve 20 hodin večer.

2. den

příjezd v ranních hodinách do Itálie, do kempu v Caorle, celý den relaxace, koupačka na pláži, večerní posezení s italským vínkem.

3. den

koupání, relaxace na pláži nebo v malebném městečku Caorle,možnost návštevy Benátek (místní dopravou od kempu – cca 10Eur), v 17 hod odjezd domů.

4. den

v časných ranních hodinách dojezd do ČR cca ve 3 hodiny.

Cena zahrnuje

dopravu hotelbusem, 2 x pná penze v hotelbusu bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, tištěného průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění, jízdenku na místní dopravu.

Odjezdové místo: České Budějovice, Praha

Z dopisů našich spokojených zákazníků

Datum: 9.9.2018

Vážení přátelé,

bohužel až nyní se dostávám k tomu, abych Vám napsal o zájezdu do Caorle, kterého jsem měl to potěšení se zůčastnit. teda, chci Vám upřímně poděkovat, neboť to opravdu stálo za to!
Vaše info ol inclusiv, byla pravdivá do slova a do písmene - jídla bylo dost a bylo opravdu dobré. Nakonec pochvalu zaslouží i oba řidiči, zvláště Luboš, který je rozený vůdce (myslím nenuceným způsobem info)a nemalou měrou přispěl ke zdaru výletu! Budu-li moci, tak příště bych jel opravdu zase rád.

Díky Novák Pavel Unhošť

Datum: 15.9.2016

Dobrý den,

ráda bych alespoň touto cestou poděkovala za velmi vydařený výlet do Caorle. Vaši řidiči pan Aleš a pan Miroslav byli zároveň velmi dobrými organizátory a kuchaři v jednom. Vše klaplo na výbornou a loučila jsem se s pocitem dobře prožitého víkendu.
Přesvědčila jsem se o tom, že dovolená strávená pod záštitou Pangea je dobrou investicí.
S pozdravem Horniecká Ivana

Termíny a ceny

8.7.2022 - 11.7.2022
cena zájezdu: 5 200 Kč
22.7.2022 - 25.7.2022
cena zájezdu: 5 200 Kč
5.8.2022 - 8.8.2022
cena zájezdu: 5 200 Kč
19.8.2022 - 22.8.2022
cena zájezdu: 5 200 Kč
OBJEDNAT
VYPRODÁNO
2.9.2022 - 5.9.2022
cena zájezdu: 5 200 Kč
Poznávací zájezd Caorle - víkend u moře, Mapa

Těšte se na

dva dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem.
Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ ani jeden den dovolené, protože odjíždíme v pátek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách.