Poznávací zájezd Kouzlo švýcarských Alp

10 dní | Švýcarsko, Lichtenštejnsko

Švýcarsko, malá země v srdci alpského masivu nabízí také nepřeberné množství přírodních krás – a především za nimi vede naše cesta. Budeme si moci prohlédnout známá alpská střediska, jako jsou Davos či St. Moritz. Budeme mít na dohled velebný Matterhorn, podnikneme pěší výlety pod nejznámější vrcholky švýcarských Alp, budeme se kochat úchvatnými horskými sceneriemi. Navštívíme také metropoli Curych, malebné horské vesnice i Rýnské vodopády u Schaffhausenu.

1. – 2. den

odjezd z Českých Budějovic a Prahy, Vaduz – Lichtenštejnské knížectví, Davos – středisko zimních sportů.

3. – 4. den

St. Moritz – jedno z nejznámějších rekreačních středisek světa, Via Mala – průjezd překrásnými sceneriemi švýcarských Alp,Lugano, Locarno turistka na břehu Lago Maggiore, Bellinzona – město známé především díky trojici hradů (Castelgrande, Montebello a Sasso Corbaro) World Heritage Site.

5. – 7. den

jezero Grimselsee, Zermatt – turistika na úpatí legendárního Matterhornu, Grindelwald – malebné údolí pod impozantním Eigerem, turistika na úpatí Jungfrau a Eigeru World Heritage Site, fakultativně zubačkou do nejvýše položené železniční stanice v Evropě – Jungfraujoch (3454m) (cca 4900 Kč), Bern – hlavní město Švýcarska World Heritage Site.

8 – 10. den

Curych – největší švýcarské město rozkládající se na břehu jezera, středověké uličky, katedrály Fraumünster, Grossmünster, Schaffhausen – středověké městečko, Rýnský vodopád – nejmohutnější evropský vodopád, Kostnice – město na břehu Bodamského jezera, Husův dům, návrat do ČR.

Cena zahrnuje

dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, transfer do Zermattu, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová mista: České Budějovice, Praha

Z dopisů našich spokojených zákazníků

Datum: 31.8.2022

Dobrý den,

letos jsem byla s vaší cestovkou poprvé na zájezdu ve Švýcarských Alpách. Ta nádhera se nedá popsat, musí se vidět. A to jak se o nás starali vaší kluci Mirek a Kokeš klobouk dolů. Děkuji vám kluci za všechno. A doufám ze se ještě uvidíme, hned jak budu moc.

S pozdravem Vlasta

Datum: 30.8.2022

Dobrý den,

v neděli jsem se vrátila ze zájezdu Kouzlo Švýcarských Alp. Chtěla bych Vám poděkovat za krásnou dovolenou, obzvláště řidičům Mirkovi a Alešovi za super servis. Jela jsem s Vámi poprvé a vůbec jsem si cestování hotelbusem nedovedla představit, i když jsme měli s busem potíže při cestě domů, vím, že jsem s Vámi nejela naposledy a už přemýšlím, kam se s Vámi podívám.

 Ještě jednou děkuji a chválím.

Jiřištová Zdeňka

Datum: 26.6.2018

Zdravím Pangeo a hlavně posádku našeho zájezdu do Švýcarska. Vím, že k celkové pohodě také přispělo nádherné počasí, ale hlavní pohodu zajišťovala naše posádka Krtek, Tomáš a Eliška. Po celou dobu zájezdu byli našimi strážnými anfěli, program měli úžasně časově rozplánovaný i s bonusy, takže jsme si to krásně užili a měli možnost vidět co nejvíce. Přeji všem mnoho tak úspěšných zájezdů. Vaše dlouholetá příznivkyně a úča

Termíny a ceny

1.7.2023 - 10.7.2023
cena zájezdu: 23 500 Kč
REZERVOVAT
VYPRODÁNO
18.8.2023 - 27.8.2023
cena zájezdu: 23 500 Kč
24.6.2024 - 30.6.2024
cena zájezdu: 23 500 Kč
Poznávací zájezd Kouzlo švýcarských Alp, Mapa

Těšte se na

Zermatt – turistické středisko pod Matterhornem

Jungfraujoch – nejvýše položená železnice v Evropě

Rýnský vodopád – nejmohutnější vodopád v Evropě

Locarno – malebné městečko jžního Švýcarska